Bestuur Antwerpen 2018–2019

Ook dit jaar staat er weer een volledig nieuw team klaar om er een geweldig jaar van te maken.

Zij stappen in een meer dan een eeuw oude traditie. Check zeker eens de oud-voorzitters, eerdere besturen en ere-voorzitters van de Conferentie. 

Of leer meer over de geschiedenis van de Vlaamse Conferentie bij de balie te Antwerpen.

Mr. Jorgen Van Laer

Voorzitter
jorgen.vanlaer@vlvm.be 

Mr. Tom Degeeter

Ondervoorzitter
tomdegeeter@gmail.com

 
Mr. Sven Leenders

Sponsoring
s.leenders@antwerpius.be

Mr. Borg Moestermans

Penningmeester
borg.moestermans@mdp-­advocaten.be

 
 
Mr. Tim Baes

Permanente Vorming
tim.baes@braeckmans.eu

Mr. Steven Van Geert

Events
steven.vangeert@adverlat.be

 
Mr. Maxim Korthoudt

Stagiairsverantwoordelijke
maxim.korthoudt@stappers-law.be

Mr. Heleen Geerts

Events
heleen.geerts@advox.be

 
 
Mr. Thomas Poels-Ryckeboer

Cultuur
thomas.poels@tillid.be

Mr. Anouck Paquier

Sport
Anouck.Paquier@advox.be

 
Mr. Katrin Meerts

Secretaris
km@metisadvocaten.be

Mr. An Billen

Website
a.billen@desdalex.be

 
 
Mr. Herbert Felix

Reizen
herbert@felixadvocaten.be



Bestuur Mechelen 2018–2019

Mr. Anouk De Vleeshouwer
Voorzitter
anouk@dofficelaw.be
Mr. Karolien Van den Berghen

Ondervoorzitter/penningmeester
karolien.vandenberghen@...

 
Mr. Ann Bellens
Permanente vorming
ann.bellens@konsilio.be
Mr. Sarah Moerenhout
Sponsoring
sarah@smitsadvocaten.be
 
 
Mr. Bert Peeters
Secretaris/cultuur
bert.peeters@lawfactory.eu
Mr. Eline Smits
Stagiairsverantwoordelijke
eline.smits@advocatenkantoor-mattijs.be
 
Mr. Stefan T’Seyen
Sport en ontspanning
stefan.tseyen@lmds.be
Mr. Margaux Buelens
Events
margaux.buelens@konsilio.be
 
 
Mr. Koen Velle
Sport en ontspanning
koen@dofficelaw.be



Bestuur Turnhout 2018–2019

Mr. Jan Hannes

Voorzitter

Mr. Ann Tulmans

Ondervoorzitter + Permanente vorming

 
Mr. Joke Vansantvoort

Penningmeester + PR

Mr. Lotte Willemsens

Stagiairsverantwoordelijke + PR

 
 
Mr. Julie Verbeke

Secretaris

Mr. Niels Feytons

Sport & ontspanning

 
Mr. Arno Stubbe

Sport & ontspanning

Mr. Ellen Feyens

Sport & ontspanning

 
 
Mr. Shannen Vanuytven

Sponsoring

Mr. Michiel Verheyen

Sport & Ontspanning

 

De Conferentie provincie Antwerpen maakt gebruikt van cookies om uw gebruikservaring te verbeteren.

Akkoord